بازدید وزیر راه و ترابری از پروژه های راه و ترابری در استان بوشهر

وزیر راه و ترابری کشور طی بازدید یک روزه ای از استان بوشهر ضمن دیدار با کارکنان اداره کل راه و ترابری استان بوشهر ، هواشناسی و آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک استان از پروژه ایستگاه راه آهن بوشهر- عسلویه بازدید به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و ترابری بوشهر، دکتر حمید بهبهانی در جلسه ای که با حضور کارکنان اداره کل راه و ترابری استان بوشهر و راهداران بسیجی استان برپا شد، ضمن نکوداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر ایران اسلامی ،دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و نیز سالروز میلاد بزرگ بانوی اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) را به  ملت ایران و  مردم استان بوشهر تبریک گفت.

دکتر بهبهانی در ادامه سخنان خود گفت: در سال اصلاح الگوی مصرف در استفاده  بهینه از منابع مالی و اعتباری در مطالعه و اجرای پروژه ها باید دقت کرد .

وی افزود: با توجه به ارتفاع کمتر از 4 متر سطح آب در زمان بارندگی ها در ایران، ساخت تونل و یا پل های غیر ضروری جایز نیست و می بایست از اتلاف سرمایه و نیز طولانی مدت کردن پروژه ها پرهیز  نمود.

در ادامه این بازدید یک روزه، وزیر راه و ترابری کشور از محور جزیره شیف – بوشهر که به تازگی به بهره برداری رسیده است و جزیره شیف را به شبه جزیره تبدیل نموده، بازدید به عمل آورد.

/ 0 نظر / 11 بازدید