آمادگي وزارت راه و ترابري براي پاسخگويي به شهروندان در ايام نوروز

 تلفن هاي گوياي وزارت راه و ترابري در زمينه هواشناسي، وضعيت راههاي كشور، حركت قطارها و هواپيماها در كليه ساعات شبانه روز در كليه ايام آماده پاسخگويي به شهروندان مي باشد.

  به گزارش اداره كل روابط عمومي وزارت راه و ترابري، تلفن 139 آماده پاسخگويي در زمينه حركت قطارها و اطلاع از آخرين وضعيت قطارها مي باشد.

  تلفن 134 سازمان هواشناسي نيز آماده پاسخگويي به شهروندان در زمينه وضعيت هواي كليه نقاط و راههاي كشور، اطلاعيه هاي هواشناسي و توصيه به شهروندان مي باشد.

  تلفن 141 سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي نيز آماده پاسخگويي در مورد دريافت ايمن ترين مسير و اعلام اطلاعيه ها است.

  با تماس با تلفن گوياي 141 مي توان از وضعيت و مكان پمپ بنزين هاي مسير حركت خود اطلاع يابيد.

 همچنين با شماره تلفن 88925252 مي توان وضعيت راههاي كشور را از طريق نمابر دريافت كرد.

  سامانه تلفن گوياي 199 نيز پاسخگوي اطلاعات پرواز در زمينه دريافت اطلاعات پروازها، جدول زماني پروازها از طريق نمابر، فكس، پرواز حجاج و ارتباط با اپراتور مي باشد.

  همچنين شماره تلفن ارتباطات مردمي 44659004 نيز جهت پاسخگويي به هموطنان گرامي در زمينه پروازها برقرار مي باشد.

  بنابر اين گزارش،  اداره كل روابط عمومي وزارت راه و ترابري با شماره تلفن 82244090 و 82244091 آماده دريافت كليه انتقادات، پيشنهاد و مطالب شهروندان در حوزة حمل و نقل مي باشد.

كليه شهروندان گرامي مي توانند جهت دريافت اطلاعات كامل در زمينه راههاي كشور، قطار ها، هواپيما ها و وضعيت هواي كليه مسير ها مي توانند به پايگاه اينترنتي وزارت راه و ترابري به آدرس www.mrt.ir مراجعه نمايند.

 همچنين كليه شهروندان در صورت مواجه شدن با حوادث غيرمترقبه و نياز به خدمات درماني و بهداشتي و حضور پليس در كليه راههاي كشور مي توانند با شماره تلفن هاي 110 و 115 تماس بگيرند.

/ 0 نظر / 2 بازدید