دوره آموزشی رابطین روابط عمومی اداره کل راه وترابری آذربایجان غربی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و ترابری آذربایجان غربی روز یکشنبه بیست و چهارم خرداد ماه سال جاری دوره تخصصی یک روزه آموزش رابطین روابط عمومی برای اولین بار در محل سالن کنفرانس اداره کل راه و ترابری استان برگزار شد.

مسئول روابط عمومی اداره کل ضمن تبریک به مناسبت سالگرد ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و تکریم مقام زن و با اشاره به نقش روابط عمومی در زندگی اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی افزود: بهره گیری از شیوه های متنوع و متعدد برقراری ارتباط، واکنش سریع و سازنده در عصر کنونی پیش شرط مواجهه منطقی با موقعیتهای پیش رو است.

میلانی در دوره یک روزه که رابطین ادارت تابعه و معاونت محترم اداری ومالی حضور داشتند اظهار کرد: تشریح فعالیتها و اقدامات به موقع ادارات تابعه عمده ترین کارکرد های اساسی روابط عمومی است.

وی توجه به زیر ساختهای روابط عمومی را از زمره مقوله های اساسی عنوان کرد و افزود : حجم فعالیتهای انجام گرفته در قسمتهای راهسازی، راهداری، و راه روستایی با انعکاس مطلوب در رسانه های جمعی عامل موثری در شناسایی بیشتر اداره کل است.

میلانی برگزاری کلاس افکار سنجی ویژه رابطین را از کارهای آتی این واحد عنوان و اعلام کرد : با داشتن اطلاعات جامع از طریق بارش فکری برای دریافت طرحهای جدید و بهره گیری از ظرفیت نیروهای خلاق گامی مهم در پیشبرد اهداف اداره کل را شاهد می شویم.

وی با اشاره به پیدایش روابط عمومی نوین در دهه های اخیر اظهار داشت : تحقق اهداف اداره کل با گزارش دهی سریع و به موقع و با عینی تر کردن فعالیت ادارات تابعه و شفاف سازی آن برای آحاد مردم  میسر است.

/ 0 نظر / 35 بازدید