وزیر راه و ترابری:برخی با سیاه نمایی شهد شیرین افتتاح پروژه ها را تلخ می کنند

وزیر راه و ترابری تأکید کرد: برخی به راحتی شروع به انتقادهای بی مورد می کنند و با سیاه نمایی ها شهد شیرین افتتاح پروژه ها را تلخ می کنند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت راه و ترابری، دکتر حمید بهبهانی که در جمع بسیجیان این وزارتخانه سخن می گفت با اشاره به اینکه نمی خواهم صحبت های برخی از منتقدین بی انصاف را بیان کنم، اظهار داشت: امروز کار کارشناسان و زحمت کشان وزارت راه و ترابری یکی پس از دیگری به ثمر می نشیند که برای هر کدام از این پروژه ها زحمات زیادی کشیده شده است و بعضی به راحتی شروع به انتقادهای بی مورد می کنند.

وی افزود: حداقل کسی باید انتقاد کند که خودش کار مهندسی کرده باشد و مراحل مهندسی را پشت سر گذاشته باشد.

وزیر راه و ترابری گفت: در دنیای امروز کارها به صورت پله ای انجام می شود مثلاً در راهسازی با انجام قسمتی از کارها محور را به زیر ترافیک برد تا میزان ترافیک و عکس العمل ها به دست آید و در نتیجه و اصلاحات نهایی پروژه انجام شود.

در صورتی که اگر کارها قبلا ً بهره برداری نهایی شود انجام اصلاحات در آن معنی ندارد.

وی ادامه داد: در مورد راه آهن اصفهان ـ شیراز در برخی اظهارنظرها گفته شده است بالاست کمی ریخته شده است و پروژه کامل نیست. در حالی که بالاست در حین بهره برداری در چند مرحله ریخته می شود و خط ریلی باید آب بندی شود و باید با استفاده از خط ریلی با سرعت پایین آن برای استفاده در سرعتهای بالاتر آماده شود.

دکتر بهبهانی تصریح کرد: بنده گواهی می دهم کاری که وزارت راه و ترابری انجام داده، بی سابقه بوده است و این زحمات به دوش کارکنان و کارشناسان وزارت راه و ترابری بوده است.

وی اعلام کرد: در حال حاضر از بهترین تکنولوژی ها در حوزه حمل و نقل استفاده می شود به طوری که در آبعلی به جای کوه بری به سمت رودخانه رفته ایم و از تکنولوژیهای جدید در این مسیر استفاده شده است.

وزیر راه و ترابری با اشاره به اینکه برخی خواب بوده اند و به تازگی بیدار شده اند، خاطرنشان کرد: در راه آهن اصفهان ـ شیراز پل ایزدخواست به طول 485 متر و 40 متر ارتفاع از آثار ماندگار در حوزه حمل و نقل کشور است.

 

/ 1 نظر / 7 بازدید
فرید

سلام بر تو ای هموطن ایا از پس مخارج زندگی خود بر نمیایید؟؟ ایا دنبال یک راه حل برای غلبه بر مشکلات مالی خود هستید؟ ما برای این مساله مشترک همه یک راه حل داریم. درباره کمپانی پارمیس که بصورت قانونی در ایران ثبت شده چیزی شنیدی؟ میخواهی ماهی 5تا8 درصد سود بگیری؟ میخوای سرمایه هات توسط بانک تضمین بشن؟ میخواهی از درامد بازاریابی ماهانه10ها ملیونی استفاده کنی؟ و خیلی چیزای دیگه از سایت ما دیدن کنید