عمليات ايمن سازي و بهسازي کنارگذر شهر قوچان آغاز شد

 

مراسم کلنگ زني پروژه ايمن سازي و بهسازي کنارگذر شهر قوچان، با حضور امام جمعه، فرماندار و نماينده مردم  قوچان در مجلس و مديرکل راه و ترابري خراسان رضوي برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل راه و ترابري خراسان رضوي، طي مراسمي در شهرستان قوچان پروژه ايمن سازي و بهسازي محور قوچان -  امامقلي(کمربندي قوچان) آغاز شد.

مهندس سيد آيت الله هاشمي نسب مديرکل راه و ترابري خراسان رضوي در اين مراسم اظهار داشت: پروژه ايمن سازي کنارگذر شهر قوچان به طول 11 کيلومتر با اعتباري حدود چهار ميليارد و 300 ميليون تومان اجرا مي شود.

وي با بيان اينکه اين پروژه طي 30 ماه اجرا خواهد شد بيان كرد: با اجراي اين طرح حجم زيادي از سوانح رانندگي در اين محور پرتردد که مرکز استان را به دو پايانه مرزي لطف آباد و باجگيران متصل مي کند، کاهش مي يابد.

مدير کل راه و ترابري خراسان رضوي،  تاکيد کرد: تاکنون 40 درصد اعتبار اين پروژه تامين شده است.

مهندس هاشمي نسب در ادامه با بيان اينکه در سال گذشته  370 پروژه  در بخش حمل و نقل جاده اي استان خراسان رضوي اجرا شده است، ابراز داشت: 170 مورد از اين پروژه‌ها در بخش راه روستايي است و 200 پروژه  باقي ماده مربوط به راههاي بين شهري مي‌باشد.

وي اضافه کرد: با بودجه هاي اختصاص داده شده 80 درصد اين پروژه ها به اتمام رسيده است.

بنابر اين گزارش، در ادامه اين مراسم فرماندار قوچان نيز در سخناني گفت: در مدت فعاليت  دولت نهم در شهرستان قوچان شاهد يک تحول در عرصه راهسازي بوده ايم به طوري که در کمتر از دو سال 130 کيلومتر راه روستايي آسفالت شده است.

وي از تلاشهاي مديرکل راه و ترابري استان و مديران اين اداره در شهرستان قوچان تشکر کرد.

/ 0 نظر / 2 بازدید