75 راهداران آماده ارایه خدمات در ایام تابستان هستند

معاون راهداری اداره کل راه و ترابری خراسان رضوی از آمادگی راهداران برای حضور مستمر در جاده ها و محورهای مواصلاتی استان در تابستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و ترابری خراسان رضوی، ابراهیم صنیعی با اشاره به این مطلب افزود: با نزدیک شدن به ایام تعطیلات تابستانی، حجم ترافیک جاده های استان به ویژه در محورهای منتهی به شهر مشهد افزایش خواهد یافت و بالطبع این موضوع سبب می شود حضور نیروهای راهداری نیز در جاده های استان پررنگ تر از دیگر مواقع باشد.

وی افزود: از ابتدای خردادماه و پس از پایان یافتن بارش های بهاری ، عملیات ویژه ای برای رفع نواقص موجود در جاده های استان آغاز شده و اقداماتی نظیر لکه گیری آسفالت، تعویض و شستشوی علایم هشدار دهنده در جاده ها، نصب گاردیل، رفع نقاط پرحادثه و احداث راهدارخانه ها از عمده ترین فعالیت های انجام شده در این مدت بوده است.

صنیعی اظهار امیدواری کرد انجام این فعالیت ها در حوزه راهداری سبب شود مسافرینی که به استان سفر می کنند با خاطراتی خوش خراسان رضوی را ترک کنند.

معاون راهداری اداره کل راه و ترابری خراسان رضوی در ادامه به حضور تیم های ثابت و سیار راهداری در محورهای مختلف اشاره کرد و خاطر نشان کرد: در طول ایام تعطیلات تابستانی، 75 تیم ثابت و سیار راهداری به صورت شبانه روزی در محورهای مختلف حضور خواهند داشت و هموطنان عزیز پیش از آغاز سفر خود می توانند با تماس با تلفن گویای 141 از اطلاعات راه ها مطلع شوند ضمن این که در صورت بروز هرگونه مشکلی در جاده های استان تلفن اپراتوری 3411000 در دسترس هموطنان خواهد بود و آنها در هر ساعت از شبانه روز با تماس با این شماره می توانند از خدمات و کمک راهداران بهره ببرند.

وی در پایان اظهار داشت: 29 واحد راهدارخانه نیز در ایام تابستان به عنوان یکی از مراکز  امداد جاده ای در کنار پلیس راه، هلال احمر و اورژانس در محورهای مختلف فعالیت خواهند کرد.

/ 0 نظر / 39 بازدید