عملیات راهداری راه و ترابری بندرترکمن تشریح شد

رئیس اداره راه و ترابری بندرترکمن ، بندرگز و کردکوی در غرب استان گلستان ، مجموع عملیات راهداری انجام شده از ابتدای سال جاری تاکنون را در این حوزه تشریح کرد.

به گزارش روباط عمومی اداره کل راه و ترابری استان گلستان مهندس رمضان سیستانی گفت : تسطیح حریم راه در محورهای بندرترکمن - یساقی ، بندرترکمن – آق قلا ، بندرترکمن – کردکوی و بزرگراه یساقی – گلوکاه  به میزان یک میلیون و 880 هزار متر مربع از جمله این فعالیتها می باشد.

وی ، پاکسازی نخاله از حریم راه به میزان دو هزار و 700 متر مکعب در محورهای یساقی – گلوگاه و جاده قدیم نوکنده – روشن آباد ، لایروبی دهنه پلها به میزان 220 متر مکعب و لکه گیری هندسی محور بندرترکمن – آق قلا به میزان 335 تن را از دیگر فعالیتهای راهداری انجام شده در سطح راه های این حوزه عنوان کرد

به گفته سیستانی ، رنگ آمیزی پایه تابلو و علائم ، تعمیرات تابلو به میزان 379 عدد و تعمیرات جزئی پل به میزان یک دستگاه نیز ، از فعالیتهای دیگر راهداری در این حوزه بوده است

این مقام مسوول در راه و ترابری گلستان اظهار داشت : عملیات راهداری در طول سال با هدف نگهداری و برقراری ایمنی در راه های موجود انجام  می شود. لازم به ذکر است که طول راه های استحفاظی حوزه بندرترکمن – بندرگز و کردکوی 772 کیلومتر است.

/ 2 نظر / 12 بازدید