از خادمان راهداری نوروزی استان بوشهر تجلیل شد

در همایشی که با همکاری اداره کل راه و ترابری استان بوشهر و سازمان حمل و نقل و پایانه های استان بوشهر برگزار شد، از تلاش های شبانه روزی راهداران در نوروز 1388 تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و ترابری استان بوشهر، در این مراسم که با حضور اعضاء شورای حمل و نقل و کمیته ایمنی و ترافیک استان برپا شد ضمن نمایش فیلم و تیزر مجموعه فعالیت های دستگاه های خدمات رسان نوروزی از جایگاه ارزشمند راهداران تجلیل به عمل آمد.

در این همایش هاشم علیپور فاز مدیر کل راه و ترابری استان بوشهر  و رئیس شورای حمل و نقل  استان به نقش راه و ترابری و حمل و نقل  در افزایش سطح ایمنی عبور و مرور در جاده های استان تاکید نمود.

وی در این همایش گفت: 90درصد از درآمد ناخالص ملی کشور در بخش حمل و نقل تامین می گردد اما متاسفانه به دلیل عدم مدیریت صحیح و برنامه ریزی های علمی، 85%  از آن به دلیل بروز تصادفات از بین می رود.

وی گفت: این تنها برآورد اقتصادی به دست امده بوده و اگر با توجه به این رقم برآورد  نیروی انسانی، اجتماعی و فرهنگی را نیز در نظر بگیریم  نتایج به دست آمده غیر قابل جبران است.

مدیر کل راه و ترابری استان بوشهر همچنین گفت: تنها می توان برای دست یابی به نتایج مطلوب مدیریت نگهداری شبکه راهها و ساخت آن از طریق علمی امکان پذیر بوده که نیازمند مطالعه دقیق می باشد.

وی در پایان سخنان خود افزود: برای رسیدن به سطح مطلوب در بخش حمل و نقل با برگزاری نشست های علمی و با حضور پلیس راه، حمل و نقل و سایر دستگاههای مربوطه می توان به مدیریت  علمی و دقیق تر راههای استان پرداخت .

گفتنی است در انتهای این مراسم از 30نفر از راهداران نوروزی ادارات؛ راه و ترابری، حمل و نقل، پلیس راه، هلال احمر و اورژانس جاده ای استان بوشهر تقدیر و تجلیل شد.

/ 0 نظر / 7 بازدید