سومين گردهمايي راه، ايمني و خانواده در استان يزد برگزار شد

سومين گردهمايي راه ، ايمني و خانواده با حضور همسران كاركنان اداره كل راه و ترابري استان يزد وجمعي از نمايندگان بانوان شاغل در ادارات استان يزد با تأكيد برداشتن جاده ايمن و تشكر از تلاش شبانه روزي راهداران برگزار شد.

به گزارش اداره كل روابط عمومي  راه و ترابري استان يزد، در مراسم افتتاحيه اين گردهمايي سيد محمد ميرسعيدي مديركل راه و ترابري استان يزد بيان داشت: در كشور ما حدود 80 هزاركيلومتر راه اصلي و فرعي و حدود 100 هزار كيلومتر راه روستايي وجود دارد كه راهداران درتلاشي وصف ناپذير و ايثاري مثال زدني به صورت شبانه روز در حفظ و صيانت از آن مي كوشند.

 وي افزود: امسال از سوم تا نهم ارديبهشت ماه توسط سازمان ملل متحد به عنوان هفته جهاني ملل متحد براي ايمني راه ها نامگذاري شده است كه اين اداره كل نيز در همين راستا تعدادي بروشور را با عنوان"راه ايمن" با همكاري دبيرخانه شوراي هماهنگي ترافيك و فرماندهي پليس راه استان يزد تهيه و در سراسر استان توزيع كرده است.

مدير كل راه و ترابري استان يزد اظهار اميدواري كرد: اين گردهمايي يك روزه بتواند مطالب مفيد و منحصر به فردي را به شركت كنندگان در همايش عرضه نمايد.

در ادامه سومين گردهمايي راه ، ايمني و خانواده خانم عبدالحسين زاده مشاور امور بانوان استاندار يزد نيز طي سخناني ضمن تشكر از مسئولان اداره كل راه وترابري استان يزد براي برگزاري اين مراسم بيان داشت: توجه خاص به همسران كاركنان اداره كل راه و ترابري استان مي تواند آنها را با فعاليت همسرانشان بيشتر آشنا و اهميت شغل شوهرانشان را بيش از پيش براي آنها آشكار سازد.

در سومين گردهمايي راه، ايمني و خانواده، گزارش هايي در مورد آشنايي با راه و تجهيزات ايمن در قالب عكس و فيلم به نمايش درآمد.

اين گردهمايي با اهداء جوايز و تقدير و تشكر از حضور كليه شركت كنندگان به كار خود پايان داد.

/ 0 نظر / 2 بازدید