نشست مدیر کل حمل و نقل و پایانه های استان گلستان با نماینده مردم گرگان و آق قلا

نماینده مردم  گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی  و هیأت همراه با مدیرکل و کارکنان اداره کل حمل و نقل و پایانه های گلستان دیدار کردند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان گلستان در این نشست صمیمانه مهندس لطفی مدیرکل حمل و نقل و پایانه های استان گزارش تصویری مبسوطی از وضعیت و توانمندی های حمل و نقل استان در بخش بار ، مسافر ، ایمنی  و ترافیک ، مدیریت پایانه مرزی و .... ارائه نموده و از رئوس برنامه های اداره کل بالاخص   در مورد احداث پایانه مسافربری مناسب در گرگان و گنبد کاووس ،  نوسازی ناوگان ، ترانزیت کالای صادراتی  به خارج از کشور ،   بستر سازی در جهت حمل به موقع محصولات کشاورزی استراتژیک از جمله گندم  و کلزا  پرداخت.

در ادامه دکتر ناصری نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس نقش صنعت حمل و نقل در ساختار اقتصادی و اجتماعی کشور را بسیار حائز اهمیت دانسته و جایگاه حمل و نقل استان را در سطح مناسبی ارزیابی نموده و از آینده استان به عنوان منطقه ویژه اقتصادی خبر داد و گفت: افزایش تولید ، افزایش حمل و نقل را در پی داشته و تقویت و تجهیز ناوگان در استان را امری منطقی دانستند ؛ چرا که موقعیت ترانزیتی استان با کشور های آسیای میانه و قرار گرفتن در کریدور شمال ، جنوب  و توجه دولت به استعداد های استان رشد قابل توجهی را برای اقتصاد منطقه به ارمغان خواهد آورد .

 

/ 0 نظر / 7 بازدید