بزرگداشت ولادت باسعادت حضرت زهرا «س» و مقام مادر و روز زن در زاهدان

به مناسبت روز ولادت حضرت زهرای مرضیه «سلام ا... علیها» و گرامیداشت مقام مادر و روز زن و ولادت معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران امام راحل «ره» طی دو برنامه جداگانه تحت عنوان محفل قرآن و سخنرانی و مولودی خوانی در محل نمازخانه اداره کل را ه و ترابری سیستان و بلوچستان مراسمی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل را ه و ترابری سیستان و بلوچستان حجت الاسلام خوش بیان از واحد تحقیقات نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زاهدان در ارتباط با مقام والای حضرت زهرا «س» و سوره کوثر که در شأن حضرت نازل شده سخنرانی نمودند و به فرازی از سخنان امام راحل «ره» که ایشان هم در این روز مبارک به دنیا آمدند اشاره نمودند که ایشان فرمودند: «روز بزرگی است. یک زن در دنیا آمد که مقابل همه مردان است. یک زن به دنیا آمد که نمونه انسان است، یک زن به دنیا آمد که تمام هویت انسانی در او جلوه گر است». پس روز، روز بزرگی است روز شما زنان.

وی در ادامه گفتند: انشاءا... تمامی بانوان گرامی با تأسی و الگوبرداری از این بانوی مکرمه «س» در تمامی عرصه های زندگی به تعالی برسند در پایان با مداحی و مولودی خوانی توسط یکی از مداحان استان مجلس به پایان رسید.

/ 0 نظر / 13 بازدید