استاد مراقبت پرواز کشور به دیار باقی شتافت

پیکر مرحوم محمد علی رومینا استاد و سرکشیک اداره مراقبت پرواز فرودگاه مهرآباد طی مراسمی باشکوه از مقابل ساختمان مرکزی شرکت فرودگاههای کشور در تهران تشییع شد.

بنابر گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاههای کشور در این مراسم که مهندس مومنی رخ رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل شرکت فرودگاههای کشور و کاپیتان حسین خانلری رئیس سازمان هواپیمایی کشوری، به همراه اعضای هیأت مدیره و مدیران و کارمندان شرکت فرودگاهها و مدیران و نمایندگان دیگر سازمانها، شرکت ها و خطوط هواپیمایی حضور داشتند، در غم فقدان این همکار از دست رفته نوحه سرایی و سوگواری شد.

پیکر مهندس فقید محمد علی رومینا پس از قرائت فاتحه توسط تشییع کنندگان، بر روی دستان یاران، همکاران و اعضای خانواده وی به سمت جایگاه ابدی، بهشت زهرا «س» حرکت داده و در قطعه 219 به خاک سپرده شد.

مهندس رومینا که هنگام فوت سمت سرکشیکی برج مراقبت فرودگاه مهرآباد را بر عهده داشت، طی بیش از 28 سال خدمت در شبکه هوانوردی کشور، منشاء خدمات ارزنده بویژه در بخش آموزش بود. وی واسطه اخلاق، منش و رفتار اجتماعی مورد احترام جامعه صنعت پرواز کشور بود و نظرات آن مرحوم در صدر راه حل مشکلات پروازی کشور قرار می گرفت. طی 20 سال فعالیت آموزشی توسط مرحوم رومینا بسیاری از متخصصان امور پرواز شرکتهایی هوایی، خلبانان، میهمانداران و دیسپچرها از توانمندیهای علمی او بهره بردند و موفق به گذراندن مراحل مختلف و حضور در صحنه عملیاتی صنعت هوایی کشور شدند.

مرحوم رومینا 28 سال خدمت صادقانه در مجموعه صنعت هوانوردی کشور از پذیرش سمت های اداری خودداری و وقت خود را صرف آموزش و تربیت نیروهای کارآمدی کرد که هم اینک عهده دار سمت های کلیدی در صنعت هوانوردی کشور هستند. همکاران او فقدانش را ضایعه ای برای مجموعه هوانوردی کشور می دانند.

مرحوم رومینا هفته گذشته هنگام انجام وظیفه بر اثر ایست قبلی دار فانی را وداع گفت.

روابط عمومی شرکت فرودگاههای کشور درگذشت این همکار را تسلیت گفته و برای وی طلب آمرزش و برای بازماندگان از درگاه خداوند بزرگ آرزوی صبر و شکیبایی دارد.

/ 2 نظر / 134 بازدید
فرزاد فلسفی

استاد رومینا نظیر نداشت وهمتا نداشت.. در صنعت هوانوردی بی همتا بود..ساده زیست و مظلومانه به دیار باقی شتافت..خوشحالم که به عنوان یک خلبان جوان افتخار داشتم که شاگرد این استاد بزرگوار باشم..و ناراحتم از این که استاد دیگر بین ما نیست...استاد ومینا به کمال رسید چون معشوقش حق و حقیقت مطلق بود..هنوز باورم نمیشه که استاد پیش ما نیست....و اطمینان دارم که دیگر کسی مانند استاد رومینا در هوانوردی ظهور نمیکند..خدایش بیامرزد ..استاد همیشه دوستون دارم ..نام استاد همیشه جاودانه هست چون نام نیکت بر سر زبانهست..و صدای آرامش بخش تو در آسمان آبی کشورمان همیشه جاودانه خواهد ماند

حامد

استاد عزیزم خسته نباشی