تجلیل از تیم بدمینتون راه و ترابری استان زنجان

 

از تیم بدمینتون راه و ترابری استان زنجان که در مسابقات لیگ دسته اول باشگاههای کشور در دو گروه خواهران و برادران موفق به کسب رتبه سوم شد، تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و ترابری استان زنجان در این مراسم مهندس سقندلی با بیان رویکرد این اداره کل نسبت به حمایت از تیم­های ورزشی گفت:اداره کل راه و ترابری یکی از ادارات پیشگام در زمینه حمایت از تیم­های ورزشی است. در سالهای گذشته اسپانسر تیم­های واترپلو و تکواندو بوده و امسال نیز این وظیفه را در قبال تیم بدمینتون بر عهده گرفته است.

مدیرکل راه و ترابری همچنین در ادامه به عملکرد این اداره کل در حوزه ورزش اشاره کرد و گفت: در حال حاضر تیم­های کوهنوردی، والیبال و فوتسال این اداره کل فعال بوده و سالن ورزشی این اداره کل علاوه بر این که در اختیار همکاران می­باشد، ترتیبی اتخاذ شده که استفاده از این امکانات برای سایر ادارات نیز میسر باشد.

مدیرکل تربیت بدنی نیز در ادامه با تقدیر از عملکرد اداره کل در حوزه حمایت از تیم­های ورزشی استان، ابراز امیدواری کرد که سایر ادارات نیز با الگوبرداری از اداره راه، در این مسیر گام بردارند.

در پایان این مراسم از 6 نفر از خانم­ها و 7 نفر از آقایان تیم به همراه سرپرستان تیم­ها با اهداء جایزه و لوح تقدیر شد.

/ 1 نظر / 7 بازدید
بیژن آریا

×زمانی به یاد آیدت راستی که ویران شود کشور از کاستی× روزی صفحه سفید شناسنامه برای من هم موجب افتخار بود ولی اکنون سفیدماندن این صفحه موجب ننگ است. باید برای نجات ایران هم که شده به کسی غیر از احمدی نژاد رای دهیم. من از تمامی وبلاگ نویسان عزیز،که از وضع موجود ناراضی هستند خواستارم، تحریم انتحابات را کنار گذاشته و با حضوردر پای صندوق های رای،مشت محکمی بر دهان کسانی بکوبند که میخواهند سلیقه خود را بر مردم تحمیل کنند. به امید پیروزی بر احمدی نژادیسم ها در بهار88. کوچک فرزند ایران زمین بیژن آریا