16 نقطه پرحادثه در راه های استان قم اصلاح شد

از مجموع 58 نقطه پرحادثه شناسایی شده در راه های استان قم تاکنون 16 مورد اصلاح شده است.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و ترابری استان قم، مهندس رحیمیان رئیس اداره نگهداری راه های اداره کل راه و ترابری استان قم با اعلام این خبر گفت : 22 مورد از نقاط پرحادثه شناسایی شده نیز در دست پیگیری و اقدام هستند.

وی با اشاره به اینکه از مجموع 16 نقطه پرحادثه اصلاح شده 15 مورد آن طی سالهای 85 تا 87 به انجام رسیده افزود دو نقطه در سال 85 با اعتبار 10 میلیارد ریال 5 نقطه در سال 86 و با اعتبار 12 میلیارد ریال و 8 مورد در سال 87 با اعتبار 7/6 میلیارد ریال اصلاح گردیده است.

مهندس رحیمیان خاطر نشان کرد 10 مورد از این نقاط مستقیما توسط اداره کل راه و ترابری 2 مورد با همکاری و مشارکت بانک جهانی و 3 مورد با همکاری پلیس راه به انجام رسیده است.

رئیس اداره نگهداری راه های اداره کل راه و ترابری استان قم ادامه داد اصلاح این نقاط تاثیر به سزایی در افزایش ایمنی راه های استان قم داشته است و لذا این اداره کل با جدیت در حال پیگیری اصلاح نقاط باقیمانده است.

وی اضافه کرد : از مهمترین نقاط پرحادثه در دست اقدام ، احداث تقاطع غیرهمسطح شاه جمال – اصلاح تقاطع جنداب – اصلاح تقاطع سرخه حصار – پل عسگرآباد واقع در اتوبان قم – تهران – سه راهی نیزار و اصلاح نقاطی در محور قدیم قم – تهران و قم – کاشان می باشد.

/ 0 نظر / 12 بازدید