وزير راه  و ترابري:

اتحاد و همبستگي سالهاي دفاع مقدس بايد در دوران توسعه ادامه يابد

   وزير راه و ترابري كه در مراسم روز مقاومت، ايثار و پيروزي به مناسبت حماسه آزاد سازي خرمشهر سخن مي گفت، با بيان اينكه اين ايام يادآور رشادتها، ايثار و اتحاد مردم ايران است، بيان داشت: اميدواريم كه اتحاد و همبستگي سالهاي دفاع مقدس در دوران سازندگي و آباداني هم ادامه يابد و براي توسعه كشور تلاش كنيم.

به گزارش اداره كل روابط عمومي وزارت راه و ترابري، مهندس رحمتي اظهار كرد: شاخص هاي توسعه بيانگر رشد كشور در تمامي بخش ها مي باشد و اميدواريم از لحاظ ابعاد معنوي نيز بتوانيم ارزشهاي انقلاب را حفظ كنيم و با انتقال اين ارزشها به نسل جديد آنها را به آينده بهتر رهنمون باشيم.

وي كه در جمع جانبازان ورزشكار و كاركنان ستاد وزارت راه و ترابري سخن مي گفت، با آرزوي سلامتي براي تمامي جانبازان و ايثارگران بويژه كساني كه در آزاد سازي خرمشهر شركت داشتند، خاطرنشان كرد: امروز روز شادي براي ملت ايران است و رشادتهاي مردم در آزادسازي خرمشهر در تاريخ ايران جاودانه خواهد ماند.

وزير راه و ترابري تاكيد كرد: پاسداشت ايثارگران و خانواده هاي شهدا به معني بزرگداشت يك ملت است.

وي در پايان از حسين تختي مشاور وزير و مسئول هماهنگي امور ايثارگران وزارت راه وترابري براي برگزاري مراسم سالروز آزاد سازي خرمشهر و تلاشهاي وي در طول سال براي بررسي مشكلات كاركنان، تشكر و قدرداني كرد.

در اين مراسم به 15 نفر از كارمندان ستاد وزارتخانه كه در مسابقات تنيس روي ميز، شطرنج و دو همگاني به مناسبت آزاد سازي خرمشهر شركت كرده بودند جوايزي اهدا شد.

 

/ 0 نظر / 2 بازدید