مصوبات سفر استانی هیات دولت در بخش راه و ترابری با سرعت در حال اجراست

معاون برنامه ریزی ، اقتصادی و حمل و نقل وزارت راه و ترابری در حاشیه بازدید از پروژه های راهسازی شهرستان ساری عنوان کرد : خوشبختانه تسریع در پیشرفت پروژه های مصوبات سفر استانی هیات دولت در بخش راه و ترابری در استان با سرعت خوبی در حال  اجرا است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و ترابری استان مهندس مجید اسعدی معاونت برنامه ریزی ، اقتصادی و حمل و نقل  وزارت راه و ترابری در بازدیدهای خود از روند اجرایی احداث کمربندی شمالی شهرستان ساری و بزرگراه جواد الائمه (ع) این شهرستان (( راه دسترسی به فرودگاه )) عنوان کرد : به دلیل طولانی شدن زمان بهره برداری پروژه و سال ساخت آن بنا شد این طرح را به دو قسمت تقسیم کرده تا بتوانیم با نظارت بیشتر زمان بهره برداری قطعه اول پروژه را تا پایان مهر ماه سال جاری به اتمام برسانیم معاونت برنامه ریزی ، اقتصادی و حمل و نقل وزارت راه و ترابری در ادامه نیز در خصوص احداث بزرگراه جواد الائمه (ع) خاطر نشان ساخت : این پروژه جزء طرح های ملی و اولویت دار به حساب آمده که با برنامه ریزی های انجام شده امیدواریم این پروژه تا با تامین اعتبار لازم تا پایان سال مالی 1388 به اتمام برسد.

وی در ادامه از پروژه های راهسازی محورهای ساری _ تاکام و ساری _ گهرباران به عنوان پروژه های مصوب سفر دوم ریاست جمهوری نام برد و اظهار داشت : ان شاء الله با پیگیری و برنامه ریزی به عمل آمده شاهد پیشرفت قابل توجه در عملیات اجرایی این پروژه ها در پایان سال مالی 1388 باشیم. مهندس اسعدی در ادامه در خصوص دیگر بازدید های خود از پروژه های راهسازی اشاره و تصریح کرد : احداث راه ارتباطی استان مازندران به استان قزوین از طریق محور سه هزار تنکابن به الموت قزوین به طول 61 کیلومتر یکی دیگر از پروژه های راهسازی این استان بوده که از سه محل تامین اعتبار شده است که ان شاء الله با تامین اعتبار کافی و لازم این پروژه تا پایان سال مالی 1389 به بهره برداری برسد. وی در ادامه افزود : در حال حاضر محور فوق به صورت مشخصات یک راه روستایی بوده که می توان از آن به عنوان یک راه روستایی و گردشگری استفاده نمود.

شایان ذکر است اداره کل راه و ترابری استان مازندران حفظ و نگهداری از 9804  کیلومتر راه اصلی ، فرعی و روستایی را در استان ، تحت پوشش خود دارد.  

/ 2 نظر / 39 بازدید
آسدا

به نام خدا با سلام، سعی شما بر وبلاگ نویسی قابل ستودن می باشد. اما گمان نمی کنید هم اینک وقت آن رسیده تا خودتان صاحب یک وب سایت شوید. بهتر است برای یک بار هم که شده مدیریت یک سایت مستقل را تجربه کنید. راه اندازی سایت و انجمن در کمتر از 24 ساعت همراه با هاست و دامین (www.mysite.ir) رایگان تنها با 19900 تومان. فقط در جشنواره نوروزی آسدا. مهلت تا 30 فروردین 89 با تماس بگیرید: meithammkr@gmail.com 09373382133 / کاکی با تشکر - asda.ir

مهدی همتیان

آموزش تافل 2010 كامل ترين بسته خود آموز تافل در ايران مناسب براي دانشجويان و افراد مايل به كار و تحصيل در كشور هاي خارجي اگر مي خواهيد مهارت خود را بالا ببريد اگر مي خواهيد به سرعت همه مطالب را بياموزيد و در نهايت اگر مي خواهيد موفق باشيد اين بسته ارزشمند را از دست ندهيد اگر قصد شركت در آزمون Toefl را داريد اگر مي خواهيد قبل از آزمون اطلاعات بسيار جامعي در مورد شرايط و نحوه آزمون كسب كنيد اگر مي خواهيد مهارت هاي خود را بالاتر ببريد و در نهايت اگر مي خواهيد موفق شويد بسته كامل و ارزشمند آمادگي براي آزمون تافل را به شما پيشنهاد مي كنيم. پس از پيگيري هاي فراوان موفق شديم اين بسته بي نظير را در قالب 12 سي دي تهيه كنيم كه همه محتويات اين دوازده سي دي را در قالب دو دي وي دي آماده فروش نموده ايم اين بسته ارزشمند را از دست ندهيد برای خرید این محصول در سایت www.aryashoping.com نام محصول مورد نظر را در قسمت جستجو وارد کرده و خرید پستی را انجام دهید http://www.aryashoping.com/index.php?option=com_content&view=article&id=108:-2010&catid=42: