امسال 10 خودروی کف ساز به شبکه ایمنی فرودگاه ها اضافه می شود

امسال بیش از 70 میلیارد ریال تجهیزات برای توسعه شبکه اطفاء حریق و نجات فرودگاهی کشور خریداری می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه های کشور، علی اعرابی مدیر کل ایمنی و آتش نشانی شرکت فرودگاه های کشور در این باره به روابط عمومی شرکت گفت: این تجهیزات طبق مقررات برای ایمنی بیشتر 54 فرودگاه کشور خریداری می شود.

اعرابی افزود: خرید امسال، بیش از 5 برابر خرید تجهیزات در سال گذشته است و ما تلاش داریم تمام اعتباری که از طرف هیأت مدیره برایه خرید تجهیزات در اختیار اداره کل ایمنی و آتش نشانی گذاشته شده، در همین سال صرف خرید تجهیزات کنیم.

مدیر کل ایمنی و آتش نشانی درباره تجهیزاتی که قرار است امسال به شبکه ایمنی فرودگاه ها اضافه شود گفت: دستگاه تنفس، لباس آلومینیومی ضد آتش، لباس کار مقاوم، فوم پروتئینی، شبیه ساز آموزشی، دستگاه شارژ سیلندر فشرده، پمپ فوم پاش، لوازم شخصی آتش نشانان از جمله دستکش، چکمه و شیلنگ آب و شوت نجات و برخی اقلام دیگر از وسایل و تجهیزاتی است که امسال خریداری می شود.

اعرابی از خرید خودروهای کف ساز در شرکت فرودگاه های کشور خبر داد و گفت: علاوه بر خرید 70 میلیارد ریالی که از محل اعتبارات امسال شرکت صورت می گیرد، براساس قرارداد قبلی امسال 10 دستگاه خودروی کف ساز به شبکه ایمنی و آتش نشانی فرودگاهها اضافه می شود. به گفته اعرابی این تعداد خودرو از یک شرکت خارجی خریداری شده که به زودی تحویل شرکت فرودگاه های کشور می شود.

/ 0 نظر / 11 بازدید