راه های 8 روستای شهرستان سرخس ایمن سازی شد

رئیس اداره راه و ترابری سرخس گفت: راه های 8 روستای شهرستان سرخس ایمن سازی شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و ترابری خراسان رضوی، علیرضا الیاسی در تشریح عملیات راهداری صورت گرفته از ابتدای سال جاری در شهرستان افزود: انجام دو مرحله خط کشی و تعویض تابلوهای راهنمایی و نصب علایم جدید از فعالیت های این اداره در بخش راهداری بوده است.

الیاسی در خصوص ایمن سازی محورهای شهرستان هم گفت: 8 پارکینگ جاده ای و چهار سکوی نماز در راه های منتهی به شهر سرخس احداث شد. همچنین ایمن سازی و رفع نقاط پرحادثه هشت محور روستایی و همچنین ایمن سازی رمپ های ورودی و خروجی راه های اصلی شهرستان، از مهمترین فعالیت ها در این بخش بوده است.

وی همچنین افزود: با توجه به قدمت بالای محور قدیم مشهد به سرخس باید در راستای توسعه محورهای منتهی به این شهرستان گامی موثر برداشت.

رئیس اداره راه و ترابری سرخس ادامه داد: توسعه و بهبود شرایط راه های منتهی به شهرستان سرخس که به دلیل وجود مراکز صنعتی در آن یکی از قطب های اقتصادی خراسان رضوی محسوب می شود نیازمند همکاری همه جانبه دستگاه ها و اداراتی است که در این شهر حضور دارند.

وی ادامه داد: در راس این ادارات، از منطقه ویژه اقتصادی سرخس و همچنین پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد انتظار داریم همکاری و حمایت بیشتری را از بخش راهسازی و راهداری شهرستان انجام دهند.

/ 2 نظر / 11 بازدید
علي جهانگيري

بسمه اي تعالي با سلام بدين وسيله جمعي از مردم بزنگان كاريزك با ايمل ونامه از زحمات اقاي الياسي بابت مرتفع كردن نقاط حادثه خيز راه بزنگان وكاريزك تقدير تشكر شود و هميشه در پناه حق موفق پيروز باشيد با تشكر

کرمانی

سلام اقای جهانگیر ما که ندیدیم نقاط حادثه خیز مرتفع بشه ولی دسش درد نکنه[سوال]