انجام امور صادراتی در گمرک فردگاه امام خمینی (ره) به کمتر ار 30 دقیقه کاهش یافت

مدیر کل فرودگاه بین المللی حضرت امام خمینی ( ره ) اعلام کرد: با تمرکز سرویس صادرات در گمرک  این فرودگاه ، زمان انجام امور صادراتی از 5 ساعت به 30 دقیقه کاهش یافت .

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه های کشور عضو هیأت مدیره شرکت فرودگاه های کشور با بیان اینکه این امر با همکاری و تدابیر اداره کل گمرک فرودگاه بین المللی حضرت امام خمینی ( ره ) و در راستای ارائه تسهیلات بیشتر به صادر کنندگان صورت گرفته است افزود : پیش از این ، امور مربوط به صادرات در دو مجموعه مجزا انجام می شد ، اما در حال حاضر با متمرکز شدن سرویس صادرات ، علاوه بر کاهش هزینه های ایاب و ذهاب و جلوگیری از اتلاف وقت مراجعه کنندگان ، امور مربوط به صادرات با سرعت و سهولت بیشتری انجام می گیرد .

مدیر کل فرودگاه بین المللی حضرت امام خمینی ( ره ) اضافه کرد:  با استقرار نمایندگان سازمان امور مالیاتی ، وزارت ارشاد و سازمان تنظیم مقررات در گمرک فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) ، علاوه بر  اینکه امور مربوط به ترخیص کالا با سرعت بیشتری صورت می گیرد ، تأثیر بسزایی در کاهش هزینه های ترخیص کالا دارد .

رضا قدیمی تصریح کرد: با برنامه ریزی های انجام شده مشکلات مربوط به ترخیص کالاهای تجاری وارداتی در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) مرتفع گشته و در حال حاضر قریب به 90 درصد کالاها از طریق گمرک تجاری فرودگاه حضرت امام ( ره ) ترخیص می شوند .

/ 0 نظر / 6 بازدید