عملیات آسفالت 40 کیلومتر از محور خواف- تایباد آغاز شد

رییس اداره نظارت بر راه های اداره کل راه و ترابری خراسان رضوی از آغاز شدن عملیات آسفالت حدود 40 کیلومتر از مسیر خواف به تایباد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و ترابری خراسان رضوی، مجید شاکریان با بیان این مطلب افزود: با اتمام عملیات تعریض جاده در محدوده خواف به روستای خرگرد، عملیات آسفالت 40 کیلومتر از محور خواف به تایباد آغاز شده است.

وی اظهار داشت: با تامین قیر مورد نیاز، پیمانکار این پروژه، آسفالت محور را با سرعتی بیش از پیش ادامه خواهد داد تا بتوانیم براساس زمان بندی های تعیین شده پیشرفت در ادامه روند ساخت این محور را شاهد باشیم.

وی ادامه داد: برآوردهای انجام شده نشان می دهد با  آغاز اجرای عملیات آسفالت 40 کیلومتر از محور خواف به تایباد این پروژه  از پیشرفت 3/66 برخوردار شده است.

شاکریان تصریح کرد: تاکنون برای پیشرفت مراحل ساخت این محور، بیش از 27  میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی و استانی هزینه شده است.

وی در پایان خاطر نشان ساخت: این پروژه نیز مانند اغلب پروژه های راهسازی با کمبود اعتبار مواجه است و قطعا در صورت تخصیص اعتبارات مورد نیاز سرعت ساخت آن رشد قابل توجهی خواهد داشت.

/ 0 نظر / 11 بازدید