اولين پروژه سفر رياست جمهوري در فارس

عمليات اجرايی جاده شيراز – سپيدان آغاز شد

عمليات نخستين پروژه سفر رياست جمهوري به فارس در قطعه 3و 4 جاده شيراز – سپيدان است آغاز شد.

مدير كل اداره راه و ترابري استان فارس با اعلام اين خبر گفت: جاده شيراز – سپيدان جزو راه هاي اصلي استان فارس و  جزو راههاي ترانزيت در سطح كشور محسوب مي شود.

   به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و ترابری استان فارس, مهندس حجازي بيان کرد: در حال حاضر با توجه به دو طرفه بودن راه فعلي و ترافيك سنگين و پر حادثه بودن مسير مطمئناً احداث راه دوم جاده شيراز – سپيدان جزو نيازهاي استان فارس خصوصاً اهالي شهرستان سپيدان محسوب مي شود.

     مهندس حجازي تصريح كرد: آغاز عمليات اجرايي قطعه 3 و 4 جاده شيراز _ سپيدان جزو اولين پروژه هايي است كه اعتبار آن در سفر رياست جمهوري تصويب شده است و اداره راه و ترابري استان فارس به عنوان اولين اداره پيشتاز پروژه اي را كه اعتبارات آن در سفر رياست جمهوري تصويب شده است را آغاز كرد.

     مدير كل اداره راه و ترابري استان فارس ادامه داد: قطعه يك پروژه شيراز – سپيدان تا سه راهي فلات به طول 20 كيلومتر قبلاً اجرا شده بود و قطعه دوم از پليس راه تا سه راهي قلات به طول 12 كيلومتر نيز در سال گذشته احداث

شده و سه راهي قلات تا گردنه شول نيز در حال تكميل است.

     وي اظهار اميدواري كرد: تا يك ماه آينده اين ميزان نيز به بهره برداري برسد.

مهندس حجازي خاطرنشان كرد: بيش از شش ميليارد تومان در جاده شيراز – سپيدان 5/7 ميليارد تومان در جاده شيراز- دشت ارژن, هشت ميليارد تومان در جاده شيراز – فسا, پنج ميليارد تومان در جاده شيراز – كوار هزينه شده است.

     وي خاطرنشان کرد: به منظور اتمام جاده شيراز- سپيدان نزديك به سه ميليارد تومان اعتبار مورد نياز است که اميدواريم بتوانيم اين  اعتبارات را كه در سفر رياست جمهوري تصويب شده است تأمين كنيم تا بتوانيم اين جاده را تا دو سال آينده به بهره برداري برسانيم.

/ 0 نظر / 2 بازدید