توسعه امکانات خدمات رفاهی در پایانه های حمل و نقل کالای کرمان

به منظور رفاه حال رانندگان و شاغلین بخش حمل و نقل کالای استان کرمان، امکانات خدمات رفاهی پایانه های حمل و نقل کالای استان توسعه می یابد که در این راستا اولین گام تأمین سیستم تسویه آب برای مصرف شرب و ایجاد یک باب رستوران و گرمابه خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان کرمان، جواد هدایتی مدیر کل حمل و نقل و پایانه های استان کرمان با اعلام این مطلب گفت: کمیته ساماندهی و رسیدگی به امور رفاهی پایانه متشکل از مسئولین و کارشناسان حمل و نقل کالای اداره کل با همکاری تشکل های صنفی این بخش در سطح استان تشکیل و بر اساس نیازسنجی به عمل آمده کار احداث رستوران، تأمین آب شرب و سالم مورد نیاز و گرمابه پایانه کرمان را در دستور کار خود قرار داده است.

مهندس هدایتی در ادامه با اشاره به چگونگی تأمین اعتبارات لازم گفت: کار احداث امکانات رفاهی مورد نظر توسط بخش دولتی انجام و بهره برداری از آنها نیز توسط بخش خصوصی با نظارت این اداره کل انجام خواهد پذیرفت، وی در ادامه افزود: استان کرمان از معدود استان هایی است که چهار پایانه کالا را در خود جای داده است، گفتنی است پایانه های کرمان و جیرفت با سرمایه دولت و پایانه های سیرجان و رفسنجان توسط سرمایه بخش خصوصی احداث گردیده اند. لذا رسیدگی به امور رفاهی پایانه ها بسیار حائز اهمیت است.

/ 0 نظر / 11 بازدید