اعزام 52 ناوگان مسافری از لارستان به مرقد مطهرامام خمینی(ره)

رئیس نمایندگی سازمان حمل ونقل و پایانه های لارستان از اعزام 52 ناوگان مسافربری از شهرستانهای تحت پوشش این نمایندگی شامل (لار، مهر ، خنج و لامرد) خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و ترابری لارستان، قدرت اله نراقی رئیس نمایندگی سازمان حمل ونقل و پایانه های لارستان اظهار داشت : با توجه به آمار اخذ شده از شرکتهای مسافربری در سال جاری تعداد اعزامی زائرین با اتوبوس از افزایش چشمگیری نسبت به سال قبل برخوردار بوده است .

وی افزود : با وجود اعزام قابل توجه این تعداد اتوبوس  در روز دوازدهم خرداد ماه از مراکز فوق مجموعاً هیچگونه مشکلی برای حمل ونقل عمومی ایجاد نشده و رضایت عامه مردم نیز کاملاً تأمین شده است .

نراقی خاطرنشان کرد: بیش از 2500 نفر زائر برای شرکت در مراسم بیستمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) توسط ناوگانهای عمومی اعزام شده اند .

وی ادامه داد: در طی این مدت ناظرین این سازمان با استقرار و حضور مستمر در پایانه ها و مراکز فروش بلیت نظارت لازم بر عملکرد  شرکتها اعمال تا بدین طریق رضایت هرچه بیشتر مسافرین تأمین شود .

در پایان نراقی خاطرنشان کرد: موفقیت در اعزام این ناوگان با همکاری و تعامل بین اعضای ستاد بزرگداشت امام راحل و شرکتهای حمل ونقل بوده که جا دارد در اینجا از کلیه آنها کمال تشکر و قدردانی به عمل آید .

 

/ 0 نظر / 10 بازدید