برپايي مراسم اختتاميه نمايشگاه

تخصصي حمل و نقل و ترانزيت

مراسم اختتاميه نمايشگاه تخصصي حمل و نقل و ترانزيت با حضور معاونين وزير راه و ترابري، تعدادي از نمايندگاه مجلس شوراي اسلامي، و ديگر مقامات و مسئولان دستگاههاي دولتي و بخش خصوصي برگزار شد.

   به گزارش اداره كل روابط عمومي وزارت راه و ترابري، در اين مراسم ضمن اجراي برنامه هاي نمايشي با موضوع حمل و نقل، به 30 نفر از بازديدكننگان به قيد قرعه، بليط رفت و برگشت قطار و هواپيما به مشهد مقدس اعطاء گرديد.

   در مراسم اختتاميه پس از نمايش دو فيلم كوتاه از عملكرد و بخش هاي حمل و نقل ريلي، هوايي، دريايي و جاده اي، دكتر نامجو مدير اجرايي نمايشگاه تخصصي حمل و نقل و ترانزيت، ضمن تشريح اهداف كلي از برپايي اين نمايشگاه، گزارش كوتاهي از تعداد، نحوه نگرش و سطوح تخصصي شركت كنندگان را به سمع حاضران رساند و سپس مسئولين 10 غرفه برتر از رئيس سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي، مدير عامل شركت راه آهن ج.ا.ا، معاون امور مجلس و هماهنگي استان ها و مشاور وزير و مدير كل روابط عمومي وزارت راه و ترابري «تنديس» غرفه برتر را دريافت كردند.

    بنا بر اين گزارش هيأت داوران با بررسي بيش از 20 گزينه مطرح از بين غرفه هاي شركت كننده در نمايشگاه، 10 غرفه برتر را حائز دريافت تنديس نمايشگاه تخصصي حمل و نقل و ترانزيت دانست .

شايان ذكر است؛ غرفه هاي سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي ، شركت فرودگاههاي كشور، كشتيراني ج.ا.ا، سازمان بنادر و كشتيراني، اداره كل راه و ترابري خراسان رضوي، شركت ريلي ابريشم پارس، واگن سازي تهران، شركت سايپا ديزل، شركت قطارهاي مسافري رجاء، شركت ساخت و توسعه زيربناهاي حمل و نقل كشور با كسب بيشترين امتيازات به عنوان غرفه هاي برتر اعلام شدند.

    بر پايه اين گزارش مدير اجرايي نمايشگاه با بيان اينكه بررسي كيفيت غرفه هاي حاضر، موضوعات مطرح در نمايشگاه و نحوه برپايي آن از ديد مخاطبان بخش راه و ترابري با توزيع فرم هاي نظرسنجي توسط پرسشگران ماهر مورد سنجش قرار گرفته است اضافه كرد: علاوه بر اين، تعبيه يك سامانه انفورماتيكي مجهز، براي ثبت مشخصات بازديدكنندگان، تهيه گزارشات تحليلي و ارائه خدمات بعدي در سايرنمايشگاهها متناسب با سطح تسهيلات و تخصص بازديدكنندگان، از ديگر اقدامات ستاد برپايي نمايشگاه مذكور بوده است.

   نامجو تصريح كرد: بيش از هزار نفر توسط اين سيستم تا پايان نمايشگاه مذكور در روز يكم دي ماه اقدام به ثبت نام نموده اند و همچنين از 2 سالن آن بيش از 4 هزار نفر بازديد به عمل آورده اند.

 

لینک