چهار بخش حمل و نقل ، در چهار روز نمايشگاه

28 آذر لغايت يكم دي ماه سال جاري، مصادف با برگزاري نمايشگاه تخصصي حمل و نقل و ترانزيت روزهاي دريايي، ريلي، هوايي و جاده اي نامگذاري شد.

    مسعود ذهبيون رئيس ستاد برگزاري نمايشگاه تخصصي حمل و نقل و ترانزيت ضمن اعلام اين خبر اظهار داشت: ايام برگزاري نمايشگاه مذكور كه در هفته حمل و نقل واقع شده است، با توجه به حضور بخش هاي مختلف راه و ترابري از روز اول تا چهارم  به ترتيب روز دريايي، ريلي، هوايي و جاده اي نام گذاري شده است.

    وي هدف از نامگذاري ايام مذكور را اطلاع رساني بهتر و ايجاد هماهنگي هاي لازم بين بخش هاي خصوصي، دولتي و ايجاد ارتباط مستقيم مردم با مسئولين مربوط به هر بخش دانست و خاطرنشان ساخت: مسئولين بخش هاي حمل و نقل، در ايام مربوط به خود جهت اطلاع رساني و ارتباط با سازمان ها و شركت هاي فعال در زمينه ساخت و نگهداري در نمايشگاه بين المللي حمل و نقل و ترانزيت حضور مي يابند.

     مدير كل روابط عمومي وزارت راه و ترابري، حضور پررنگ تر بخش هاي مختلف حمل و نقل در روزهاي نامگذاري شده را در راستاي رفع نيازهاي اطلاع رساني،  ايجاد هماهنگي هاي شركت كنندگان خارج از سيستم هاي اداري و تعيين وقت قبلي ارزيابي و تصريح كرد: شركت هاي مطالعاتي، نرم افزاري، مشاوران، ساخت، بهره بردار ، خدماتي و نگهداري فرصت مناسبي را براي به كارگيري فناوري ها، كسب اعتبار و ايجاد فرصت هاي مشترك كاري در اين ايام پيش رو خواهند داشت.

     شايان ذكر است نمايشگاه تخصصي حمل و نقل وترانزيت  در محل دائمي نمايشگاه هاي بين المللي تهران به مدت چهار روز از بيست و هشتم ماه جاري لغايت يكم دي ماه به مدت چهار روز با حضور فعالان و دست اندركاران ا ين صنعت برپا خواهد شد.

لینک